Posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury i Sportu - 27.01.2020

W dniu 27 stycznia 2020 r. o godz. 16.00 w Sali Konferencyjnej Centrum Kultury w Błoniu odbędzie się posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury i Sportu.

Porządek posiedzenia:

1. Omówienie i zaopiniowanie projektów uchwał skierowanych na najbliższą Sesję Rady Miejskiej.
    2. Omówienie programu Dni Błonia 2020 (zaproszony dyrektor Pan Dariusz Sitarski).
    3. Zapoznanie się z Zarządzeniem Burmistrza Błonia ws. ustalenia na rok 2020 planu dofinansowania form doskonalenia zawodowego nauczycieli szkół i przedszkoli, dla których organem prowadzącym jest Gmina Błonie.
    4. Plan pracy Komisji na rok 2020.
    5. Sprawy różne.

Przewodnicząca Komisji